Podkast Podróże Świat

Atlas świata: jak zaplanować roadtrip dookoła Australii?

W tym odcinku trzymamy się z dala od wielkiej polityki, ale blisko dużych marzeń. Sześć miesięcy oraz 34 tys. kilometrów w drodze – to podróż Magdy Gumowskiej i Mariusza Łapińskiego dookoła Australii. W Atlasie wypytuję przede wszystkim o organizacyjną i logistyczno-techniczną stronę wyprawy.

Jakie wyposażenie auta się sprawdziło, a co nigdy się nie przydało? Czy w Australii można nocować na dziko? Czy jazda po australijskich drogach ma własną specyfikę? W Atlasie świata Magda i Mariusz dzielą się swoim doświadczeniem z podróży.

Magda i Mariusz podczas podróży dookoła Australii.

Swoją wyprawę opisali w książce „Jak nie dać się zjeść Australii”, a w swoich filmach na kanale YouTube opowiadają o wielu odwiedzonych miejscach.


Czy wiesz, że… praca nad tym odcinkiem zajęła mi ponad 6 godzin? Na ten czas składa się przygotowanie do rozmowy, nagranie, montaż, przygotowanie grafik, opisów oraz różne inne często drobne, ale pochłaniające czas sprawy.

Lubisz słuchać Atlasu świata? Teraz możesz zostać jego fundatorem lub fundatorką. Wesprzyj finansowo pracę nad podcastem wpłacając dowolną kwotę przez serwis https://buycoffee.to/atlas-swiata. Jest to niezobowiązujące i bezpieczne (przelewem lub blikiem) z twojej strony, a dla mnie miła gratyfikacja za włożoną pracę.

Równie cenną formą wsparcia jest polecanie podcastu innym i dzielenie się linkami w mediach społecznościowych. Jeśli zainteresował cię temat rozmowy – poleć odcinek swoim znajomym 🙂

Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *